Skip to main content

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Son teknolojiye sahip, tam donanımlı diş kliniğimize hoş geldiniz!

Türkiye’nin en deneyimli Antalya diş kliniği Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak uluslararası hastane standartlarında en yüksek kaliteyi sağlıyoruz. Antalya’nın kalbinde 23 yılı aşkın süredir en güncel ve en güvenli teknolojiyi kullanarak hayalinizdeki göz kamaştırıcı gülümsemeyi tasarlıyor, ultra modern ve samimi bir ortamda yaşam kalitenizi yükseltmek için eksiksiz bir tedavi yelpazesi sunuyoruz.

Dünyanın her yerinden binlerce hastamızla, en karmaşık tedavileri bile çok kısa bir sürede tamamlama konusunda inanılmaz bir deneyime sahibiz. En son sterilizasyon imkanları ile hijyen garantisi verdiğimiz kliniğimiz, uzman diş hekimlerimizin hastaya profesyonel ve ağrısız bir hizmet sunduğu 30 modern, tam donanımlı tedavi odasından oluşur. Genel anestezi için donatılmış iki ameliyathanemiz, şiddetli diş fobisi olan, tatsız deneyimlere katlanmış veya engelli hastalar için (sedasyon altında) diş tedavisi sunar. Kurum içi laboratuvarımız, ihtiyaçlarınıza uygun ısmarlama estetik restorasyonlar yapmak için en gelişmiş tekniklere doğrudan erişim sağlar.

Diş hekimliği hizmetlerimiz en yüksek kaliteyi makul fiyatlarla sunar. Diğer kliniklerin aksine, acente bağlantımız olmadığı için hastalarımızdan herhangi bir gizli veya ek komisyon ücreti ödemeleri beklenmez. Antalya diş kliniği Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kendinizi emin ellerde hissedebilirsiniz.

Veneer, Kron ve Porselen Restorasyonu Lazer ve CAD-CAM Teknolojisi ile 30 Dakika İçinde Hazır!

İnanılmaz sonuçlar veren tedaviler sağlamak için en yenilikçi teknolojiyi ve ekipmanı kullanıyoruz.

Olağanüstü 3D Tomografi tarayıcısı, dijital implant planlaması algoritması, Ray-Set cerrahi kılavuz sistemi, diş hekimlerimizin diş eti cerrahisi ve dikişlere ihtiyaç duymadan Bilgisayar Destekli Diş İmplantlarını planlamalarına olanak tanır.

Gelişmiş sağlık teknolojilerimiz, uzman doktorlarımız ve muhteşem ekibimiz sayesinde, yerli ve yabancı hastaları en iyi şekilde tedavi edebilmenin getirdiği sorumluluğu bilerek ve benimseyerek dünya kalitesi standartlarında diş tedavisi sunuyoruz.

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak yurt dışından gelen uluslararası hastalarımıza tüm hassasiyetimizle diş tedavisi sağlıyor ve Türkiye hasta memnuniyet araştırmalarında en başarılı diş klinikleri arasında yer alıyoruz.

antalya dis

Tedaviler

Diş hekimliğinde mükemmellik sunma konusunda gerçekten tutkulu olan bir ekibe sahibiz. İhtiyaçlarınızı tek bir çatı altında ele alıp, en iyi sonucu verecek tedavileri uyguluyoruz. Kliniğimize adım attığınız andan itibaren yeni kazandığınız özgüveniniz ve göz kamaştırıcı gülümsemenizle ayrıldığınız ana kadar güveninizi kazanmak ve rahat hissetmenizi sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Mükemmel gülüşünüzü yaratmanıza yardımcı olmak ve implant diş, gülüş tasarımı, diş kronları, Bilgisayar Destekli İmplant (Ameliyatsız), Diş Beyazlatma (Bleachıng), Diş Köprü Tedavisi, Kök Kanal Tedavisi (Endodonti), Kompozit Dolgular (Işınlı), Diş Eti Tedavisi (Periodontoloji), Lazer Uygulama, Inlay & Onlay Restorasyonları, Genel Anestezi Hizmetleri gibi tüm diş ihtiyaçlarınız için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Hastalarımıza gurur duyacakları bir gülümseme ve bunu göstermek için bir sebep vermeyi amaçlıyoruz. Diş beyazlatma, implant diş ve gülüş tasarımı konusunda lideriz. Kendinizi daha güvenli, daha çekici ve daha iyi hissetmek istiyorsanız Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi sizin için burada!

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde sağlıklı bir gülümseme yaratmanın hastalarımız için önemli bir yatırım olduğunun bilincindeyiz. Bunu göz önünde bulundurarak bireysel ihtiyaçlarınıza uygun bütçenizi, zamanınızı ve beklentilerinizi karşılayacak bir tedavi planı oluşturuyoruz. Diş tedavinizi finanse etmenize yardımcı olmak için özellikle implant fiyatları konusunda yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla ödeme imkânı sunuyoruz.

En son teknolojik diş ekipmanlarıyla 70.000’den fazla implant diş prosedürünü başarıyla gerçekleştiren uzman diş cerrahlarımız, diş kliniğimizi ziyaret eden hastalara benzersiz bir diş sağlığı deneyimi sunmamızı sağladı.

attelia

Size mümkün olan en iyi diş hizmeti ve bakımını vermemiz ve özellikle implant fiyatları konusunda nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hem Tedavinizi Hem Tatilinizi Aynı Anda Yapma Ayrıcalığı

Turizmin başkenti Antalya’nın eşsiz doğasında anlaşmalı olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli otellerde konaklama imkânı sunuyoruz. Dilerseniz başka bir otelde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Otel ile Antalya diş kliniği Attelia arasında transferi sizin için biz sağlıyoruz. Tedavi saatlerinde sizi otelinizden alıp tedavi sona erdiğinde tekrar otelinize bırakıyoruz.

Hem tarihi hem de doğal güzellikleri bir arada barındıran Antalya’da her türlü tatil anlayışınıza uygun alternatifleri sunuyoruz. Tedavi sürecinizde istediğiniz gün, istediğiniz etkinliğe katılabilir ve rehberler eşliğinde şehri daha iyi deneyimleyebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren hasta koordinatörlerimiz aracılığıyla sizinle özel olarak ilgileniyor, sizlere eşsiz ve mutlu bir diş sağlığı deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.

Teklif Alın