Skip to main content

GENEL ANESTEZİ HİZMETLERİ

Sağlık Bakanlığından onaylı olan Genel Anestezi servisimiz hijyen ve strelizasyon
ile birlikte özel olarak hepa filtreler ile donatılmıştır. Türkiye de az bulunan ve
Antalya’da tek olan bu donanımı sizlere sunuyoruz.

svg+xml;charset=utf

Hem genel anestezi hem de damar yolundan sedasyon işlemlerinin güvenle yapıldığı tam donanımlı ameliyathane alt yapımız ile önemli avantajlar sağlıyoruz.

Genel Anestezi uzmanı ve yeterli yardımcı personelimiz ile normal klinik koşullarda tedavi edilemeyen önemli bir hasta grubuna kaliteli ağız ve diş sağlığı hizmeti sunabilme ayrıcalığına sahibiz.

Uzman anestezistlerimiz, genel anestezinin yanı sıra intravenöz sakinleştirici uygulamasını da güvenle uygulayabilir. Ekipmanlarımız hijyenik olarak sterilize edilmiş olup Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Kliniğimizde diş fobisi olan hastalar için genel anestezi uygulanan tam fonksiyonlu iki ameliyathane bulunuyor. Diş tedavisi sırasında hasta, tam nitelikli anestezistler ve hemşire asistanlarından oluşan bir ekip tarafından denetlenir ve profesyonel diş cerrahlarımız sağlıklı ve yeni bir gülümseme sağlamak için çalışır.

SMILE GALERİ

Genel anestezi, ameliyathane koşullarında yapılır ve hastada duyu ve bilinç kaybına neden olur. Sedasyon bir uyku halidir ve her ikisi de ilaçların damardan verilmesiyle yaratılır,

Play Video

Örnek Video İzle

Genel anestezi ve sedasyon ne zaman gereklidir?

Birçok diş tedavisi ağrıya neden olabileceğinden bazen anestezi gerekebilir. Normal klinik koşullarda çenenin tedavinin yapılacağı bölge lokal anestezik ile uyuşturularak diş dolgusu, kanal tedavisi, diş çekimi gibi işlemleri diş hekimine rahatsızlık vermeden yapabilmesi sağlanır. Genel anestezi genellikle diş fobisi olan yetişkinlerde, kooperasyon/koordinasyon sorunları olan ve normal klinik koşullarda (lokal anestezi gibi) tedavisi mümkün olmayan engelli hastalarda kullanılır.