Skip to main content

22 yılı aşkın süredir en son ve en güvenli teknolojiyi kullanarak hayalinizdeki gülümsemeyi tasarlıyor ve en iyi bakım kalitesini sunuyoruz.

svg+xml;charset=utf

Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak asıl amacımız, hayallerindeki gülüşü arayan hastalara yüksek kaliteyi uygun fiyatlarla sunmak.

Dünyanın her yerinden binlerce hastamızla, en karmaşık tedavileri bile çok kısa bir sürede tamamlama konusunda inanılmaz bir deneyime sahibiz.

Uzman diş hekimlerimizin hastaya profesyonel ve ağrısız bir hizmet sunduğu 17 modern, tam donanımlı tedavi odasından oluşuyor. Her ikisi de tam eğitimli kadrosu ile genel anestezi için donatılmış iki ameliyathanesi ve diş teknisyenlerimizin isteklerinize göre yerinde dişlerinizi tasarladığı kurum içi diş laboratuvarları bulunuyor.

En son sterilizasyon imkanları ile hijyen garantisi veriyoruz. Diş hekimliği hizmetlerimiz en yüksek kaliteyi makul fiyatlarla sunar. Diğer kliniklerinin aksine, acente bağlantımız olmadığından hastalarımızdan herhangi bir gizli veya ek komisyon ücreti ödemeleri beklenmez. Kendinizi emin ellerde hissedebilirsiniz.

Misyonumuz

Gelişmiş sağlık teknolojilerimiz ve uzman doktorlarımız sayesinde, yerli ve yabancı hastaları en iyi şekilde tedavi edebilmenin getirdiği sorumluluğu bilerek ve benimseyerek rekabetçi maliyetlerle diş tedavisi sunabilmektir.

Bu doğrultuda tüm birimlerimizin insan kaynaklarını ve kalite standartlarını en üst seviyede tutmak için sürekli çalışmalar gerçekleştirmektir.

Vizyonumuz

Ağız ve diş sağlığı tedavilerini tüm uzmanlık dallarında Uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve teknolojinin bütün olanaklarından yararlanarak toplumun her kesimine etkili, güvenli ve kesintisiz olarak sunmak, sürekli tercih edilen özel diş sağlığı merkezi olmak ve ulusal model oluşturmaktır.

Tecrübemizi, sürekli değişen ve gelişen sağlık teknolojilerine optimum şekilde uyarlamaya devam edebilmek, dünya genelindeki tüm hastaların tedavi maliyetlerini düşürebilmek ve uluslararası sağlık turizmi alanında Türkiye’nin başarısını tüm dünyaya yaymak hedefimizdir.

Million Dollar Smile 

Million Dollar Smile 

Million Dollar Smile 

Million Dollar Smile 

Million Dollar Smile 

https://www.youtube.com/watch?v=efs2wIWWGTw

ATTELIA DENTAL CLINIC TURKEY

Tanıtım videosunu izle.

Son teknoloji diş hekimliğine kişisel bir yaklaşım.

Kliniğimize adım attığınız anda sizi doğrudan karşılama alanımızdan tedavi koltuğuna kadar götüren cana yakın ve rahatlatıcı ortamı, güler yüzlü personeli ve eksiksiz hizmeti fark edeceksiniz.

svg+xml;charset=utf
svg+xml;charset=utf
svg+xml;charset=utf
svg+xml;charset=utf
svg+xml;charset=utf

Ödüllere doymayan son derece
deneyimli ve yetenekli bir ekibiz.

Türkiye’nin en tanınan Diş Hekimi Mehmet İşlek tarafından kurulan kliniğimiz, uluslararası hastane standartlarında en yüksek kaliteyi sağlıyor.

Veneer, kron ve porselen restorasyonu
Lazer ve CEREC teknolojisi ile
30 dakika içinde hazır.

İnanılmaz sonuçlar veren tedaviler sağlamak için en yenilikçi teknolojiyi ve ekipmanı kullanıyoruz. Kurum içi laboratuvarımız, ihtiyaçlarınıza uygun ısmarlama estetik restorasyonlar yapmak için en gelişmiş tekniklere doğrudan erişim sağlar.

 
 
 
1
1

Olağanüstü 3D Tomografi tarayıcısı, dijital implant planlaması algoritması, Ray-Set cerrahi kılavuz sistemi, diş hekimlerimizin diş eti cerrahisi ve dikişlere ihtiyaç duymadan Bilgisayar Destekli Diş İmplantlarını planlamalarına olanak tanır.

TEKNOLOJİ