Skip to main content

Antalya veya çevresinde bulunuyorsanız ve eksik dişlerle yaşıyorsanız, belki de implant diş tedavisi için uygun olup olmadığınızı merak etmişsinizdir. Bu blogda, implantların neden sizin için en iyi tedavi seçeneği olabileceğini açıklıyoruz!

İmplant dişlerin (ve hatta protezlerin) sadece yaşlı hastalar, ebeveynlerimiz, büyükanne ve büyükbabalarımız için olduğu konusunda yanlış bir görüş vardır. Bu kesinlikle doğru bir kanı değildir. İmplant dişleri, yaşları ve eksik dişlerin sayısı ne olursa olsun, dişlerini değiştirmek ve gülümsemesini geri kazanmak isteyen herkes içindir. Hastalar dişlerine her zamankinden daha iyi bakıyorlar ve eksik dişler gittikçe daha az sıklıkta oluyor, ancak her yaştan insan hala kazalar, tıbbi sorunlar ve hatta ihmal yoluyla dişlerini kaybedebiliyor.

EksikDisler 01

DİŞ İMPLANTLARI NEDEN EKSİK DİŞLER İÇİN İYİ BİR SEÇİMDİR?

Dişleri eksik olan genç veya yaşlı bir hasta olsanız da, protezleri rahatsız edici bulabilirsiniz. Bazı gençler için protez takmak, özellikle sosyal durumlarda benlik saygısını ciddi şekilde etkileyebilir. Bu nedenle Antalya diş kliniği Attelia’da hastalarımıza şefkatli uzmanlar tarafından yürütülen birinci sınıf dental implant tedavisi sunuyoruz. Diş implantları ile eksik dişlere uzun süreli bir çözüm bulabilir, yaşam kalitenizi iyileştirir ve özgüveninizi artırabiliriz.

  • Doğal estetik ve fonksiyonel
  • Dayanıklı ve uzun ömürlü
  • Güven artırıcı
  • Diş ve kemik tasarrufu
  • Minimal invaziv tedavi
  • Ödeme planları ile ekonomik

EKSİK DİŞLERİ DEĞİŞTİRİN VE GÜLÜŞÜNÜZÜ YENİLEYİN

Diş implantları, eksik dişlerle yaşayan genç hastalarımıza nihai restoratif çözüm sunar. Diş implantları sadece eksik dişler için uzun ömürlü ve güvenli bir seçenek olmakla kalmaz, aynı zamanda doğal güzel bir gülümsemeye güvenebilmeniz için implantınızın kalan dişlerinizle eşleşmesini sağlarız!

Halis Ali Çolpak (Doktor – Ağız ve Çene Cerrahı)

Teklif Alın

13 / 100